21.05. u Zagrebu je održana Erste plava liga.

Cilj je ispunjen. Djeca su trčala, zabavljala se i nadam se da će ih to potaknuti da zavole atletiku kao sport kojim se žele baviti.

Naši najmlađi KA TIMovci trčali su i skakali u svojim kategorijama.

Poligon 1 razredi djevojčice:

Poligon dječaci 2 razred:

60m i skok u dalj za 4 razrede:

skok u dalj za 3 razrede – djevojčice:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)