21.05. u Zagrebu je održana Erste plava liga.
Cilj je ispunjen. Djeca su trčala, zabavljala se i nadam se da će ih to potaknuti da zavole atletiku kao sport kojim se žele baviti.
Naši najmlađi KA TIMovci trčali su i skakali u svojim kategorijama.
Poligon 1 razredi djevojčice:
Iris Šoše i Mila Klepić
Poligon dječaci 2 razred:
Tvrtko Moše i Paolo Stavljenić
60m i skok u dalj za 4 razrede:
Mia Stavljenić i Rahela Župčić
skok u dalj za 3 razrede – djevojčice:
Hana Koren





