Koranska liga

 U četvrtak 01.06. je zadnje REVIJALNO kolo Koranske lige (kolo koje se NE boduje).
Nakon utrka proglasit ćemo pobjednike proljetne Koranske lige.
Rezultate smo objavili i  imate još dva dana za “prigovor” , a onda će u  četvrtak  uslijediti proglašenje najboljih.

POZIVAMO  roditelje da dođu sa svojim mališanima kako bismo im uručili medalje.

Na osnovu neslužnenih rezultata objavit ću osvajaće medalja (neslužbene).

SVA DJECA sa navedenog popisa osvajaju medalje pa Vas molim da sva djeca dođu u četvrtak na revijalnu utrku i  proglašenje najboljih –  a sva su djeca NAJBOLJA!

10 medalja:

  • Nera Đurić
  • Lana Škrtić
  • Hana Ofner
  • ————-
  • Nika Zagorec
  • Lana Brkljačić
  • Franka Maglić
  • Lota Čurković
  • Lila Majetić
  • Ilona Samarrdžija i Rita Fićurin
  • Lucija Gmaić

Predškolci M:

9 medalje

  • Niko Brkljačić
  • Luka Hipš
  • Maks Brezović

…………………………………

  • Luka Raguž
  • Paolo Polović
  • Lovro Škrtić
  • Lovro Samardžija
  • Adrian Magdić
  • Aleks Dakić
  1. i 2. razredi M:

4 medalje

  • Ivan Raguž
  • Ivan Novković
  • Matija Škrtić
  • ————-
  • Marko Fićko

1 i 2 razred Ž:

4 medalje

  • Sara Zagorec
  • Tara Vidiček Ljubojević
  • Mila Mihajlik

  • Tara Vukmanić

3 i 4 razredi M

4 medalje

  • Jakov Perinac
  • Noa Majetić
  • Ivano Muža
  • ———–
  • Mihael Maglić

3 i 4 razred Ž

3 medalje

  • Vita Andrić
  • Greta Čurković
  • Ida Nikolić
  • ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

5 km MUŠKI apsolutno

  • Dražen Sikirica
  • Roman Maglić
  • Nikica Vrabac

5km Žene apsolutno:

  • Sanja Špoljarić
  • Darinka Vučković
  • Jasminka Sušanj
  • ———————————————————————————————————————————————-

2,5 km muški apsolutno:

  • Mario Škrtić
  • Igor Ivičak
  • Hrvoje Neralić

2,5 km Žene apsolutno:

  • Maja Lukić
  • Martina Škrtić
  • Anja Mrzljak
  • ———————————————————————————————————————————————–

ŠTAFETE 2×2,5km

MIX: Maja Luketić i Lovro Kasunić

Ženska:

  • Lana Perinac i Katja Joha
  • Kala Majetić i Barbara Šabanagić

kod ovih štafeta moramo vidjeti za Anju Luketić i……

 

Muška:

  • Noa Majetić i Leon Pleša
  • Jakov i Damir Perinac

ŠTAFETA MIX 2×2,5km – Maja Luketić i Lovro Kasunić

NAJBOLJE OSTVARENO VRIJEME i nagrade donatora osvojili su (neslužbeno):

  • 5 km M – Bruno Belčić – 16,43
  • 5km Ž – Helena valentić 20.05
  • ————————————
  • 2,5km M – Hrvoje Neralić – 9,03
  • 2,5km Ž – Lea Novković – 10,45

 

Seniori 5km:

  • Leopold Špehar
  • Luka Lugar  ( Patrik Vrabac ima dovoljno bodova- ne pripada u niti jednu kategoriju, ali zaslužio je medalju)
  • Srđan Puškarić

veterani 5km:

  • Aleksandar Božić
  • Dario Špehar
  • Zoran Jelkovac

seniorke 5km:

  • Lana Ostojić

veteranke 5km

  • Ana Marak

2,5km veterani:

  • Davor Cindrić
  • Nikola Ljubojević

2,5km veteranke:

  • Martina Majetić
  • Vesna Brajak
  • Sonja Dragojević

2,5 km seniorke

  • Irina Vidićek Ljubojević (isto kao i Patrik -odlična trkačica -nije njena kategorija ali zaslužuje medalju)

Ana

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *