Pregršt izvrsnih plasmana i rezultata ostvarili su atletičarke i atletičari KA-TIMa na natjecanjima 2. kola Hrvatske atletske lige Sjever (HALS), održanim danas u Varaždinu. Po kišovitom i prohladnom vremenu borili su se srčano, posebno u za mlade atletičare/ke zahtjevnoj utrci na 300 metara, popravljali osobne rekorde, a dio ih je u Karlovac zasluženo ponio i medalje.

Najbolji plasman imali su limačica Lara Čadonić i mlađi kadet Noa Majetić koji su u svojim kategorijama pobijedili u utrci na 300 metara. Kako se u konkurenciji limačica i limača prvo troje nagrađuje medaljama, Lara je kući ponijela zlatno odličje. Noa je zauzeo i solidno četvrto mjesto u sprintu mlađih kadeta na 60 metara.

U konkurenciji limača istaknuo se Ivan Raguž, s dva četvrta mjesta u ukupnom poretku utrke na 300 metara i skoka u dalj. U okviru 2008. godišta bio je drugi u skoku u dalj te treći u trčanju na 300 metara te je nagrađen sa srebrnom i brončanom medaljom u konkurenciji limača toga godišta.

Najmlađa predstavnica KA-TIMa na ovom natjecanju, limačica Mia Sabolić, na svom premijernom atletskom nastupu zauzela je vrlo dobro 19. mjesto u ukupnom poretku utrke na 60 metera.  U poretku 2010. godišta i mlađih bila je, dakako, još bolja te s trećim vremenom zaslužila brončanu medalju.

Od viših plasmana svakako valja izdvojiti i odlična peta mjesta limačice Elenor Trupković Zebe i mlađe kadetkinje Katje Johe u utrkama svojih starosnih kategorija na 300 metara.

Mlađi junior Lovro Kasunić, koji ove godine nastupa u dresu KA-TIMa iako trenira u drugom karlovačkom klubu – AK Karlovac, zauzeo je treće mjesto u utrci na 600 metara.

Valja podsjetiti i to da su Elenor Trupković Zeba, Lara Čadonić, Katja Joha i Lovro Kasunić uspješne nastupe imali i jučer, na 36. krosu Sportskih novosti, o čemu smo izvijestili u zasebnom napisu.

Čestitka i hvala svim mladim atletičarkama i atletičarima KA-TIMa, trenerici Ani Guštin Dragojević te roditeljima koji su vozili i navijali u Varaždinu!