20.05. bilo je stvarno uzbudljivo gledati i navijati za KATIM-ovce.

Prvo su nastupili mladi KA TIm-ovci:

DOMAGOJ ABRLIĆ bio je apsolutno 1 u utrci na 1000m za 3 i 4 razrede. Domagoj je lakoćom pobjedio starije dječake i djevojčice. Naime Domagoj ide u 3 razred i pred njim je još 1 godina u istoj kategoriji.

LOVRO MEJAŠIĆ bio je 3 u istoj utrci!

Nakon što su otrčali 1000m, oboje su htjeli nastupiti i na 5000m. Otrčali su vrlo dobro 5000m a ovaj put LOVRO je bio brži u samom finišu te je za “prsa” pobjedio Domagoja. Ukupno su zauzeli 5 i 6 mjesto u kat. mlađih kadeta (oni su još limači).

DORA KRALJ-ica bila je 2 u trci djevojčica 5i 6 razreda. Najavili su da će utrka biti dužine 2000m međutim utrka je bila nekih 1000-1200m. Dora je mudro trčala cijelu utrku i nije bilo nikakvih iznenađenja. Medalju je obezbjedila na samom startu i do kraja ju sačuvala.

LEONA JOHA nije osvojila medalju ali je dobro istrčala utrku. S obzirom da je duljina te staze za nju prevelika hrabro je trčala i borila se.

Na građanskoj utrci – 5000m trčali su Jure Pleš i Vesna Brajak. Jure (ozljeđen) i Vesna dobro su otrčali!

Polumaraton: Mirjana Kolar Ž35/1, Stjepan Cerovac M 60/2 mjesto, Nada Ozimec Ž 40/3.